Продажба!

Чаршав со ластика комплет со навлаки за перница

650ден800ден

дуплаединечна
Исчисти
SKU: Недостапно Категорија:

Опис

Чаршав со ластика комплет со навлаки за перница.
Состав:100%памук
Потекло:Турција
🛌Дупла постелнина димензии:160х200+30сm
Навлаки две 50х70сm
🛌Единечни постелнина димензии:100х200+30сm
Навлака една 50х70сm
Голем избор на бои.
Пишете во порака за боја и дезен.

Дополнителни информации

тип

дупла, единечна

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Чаршав со ластика комплет со навлаки за перница”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *