Крпa (Lidia) – 50×90

230ден

жолтасивасинафушија
Исчисти
SKU: Недостапно Категорија:

Опис

Високо квалитетни памучни крпи.

Нашата палета на високо квалитетни крпи се произведени со 100% екстра долги памучни конци, давајќи им на крпите екстра мека завршница и високо нивоа на апсорпција. Нивната дебелина од 600 гмк (грама на метар квадратен) прави овие крпи да се чувствуваат полни и меки и тие се дизајнирани да ја задржат својата боја, што значи дека ќе изгледаат нови подолго време. Може да се пере во машина.

– Состав: 100% памук.

– Димензии 50×90

Дополнителни информации

боја

жолта, сива, сина, фушија

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Крпa (Lidia) – 50×90”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *