Бебешки комплет за спиење. (Hobby)

3,500ден

Исчисти
SKU: Недостапно Категорија: Ознаки: , ,

Опис

Бебешки комплет за спиење.
Состав 100% памук (Поплин)
Потекло Турција
Комплетот содржи:јорганче 100×150сm
Чаршав за истото,долен чаршав 100×150сm
Oградичка45×210сm
2перничиња35х45 и навлаки за истите
Подлога за менување пелени45х65
И поклон торбичка

Дополнителни информации

модел

SAILOR BLUE, SAILOR GREEN, ELINA BEIGE, SNOOPY PINK, SNOOPY NAVY BLUE, PRETTY TIRQUASE, BONITA MINT

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Бебешки комплет за спиење. (Hobby)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *